Salon Łazienek w Krakowie Łazienki i nie tylko

nowoczesne i klasyczne wzornictwo

profesjonalna obsługa

wysoka jakość

O firmie

    Delin to krakowska, dynamicznie rozwijająca się firma , zajmująca się sprzedażą płytek ceramicznych oraz kompleksowym wyposażeniem łazienek.

 

    Nasz salon znajduje się  w Centrum Handlowym „Witek” – największym kompleksie wyposażenia wnętrz w Krakowie. Na ponad 500 m2 powierzchni ekspozycyjnej znajdą Państwo największy wybór krajowych, oraz hiszpańskich płytek ceramicznych.

    W ofercie salonu znajduje się kilka tysięcy wzorów płytek  ściennych, podłogowych, gresów, a także szeroki wybór armatury, ceramiki, wanien i kabin prysznicowych, a w szczególności mebli łazienkowych.

    Współpracujemy ze wszystkimi polskimi producentami, jak również jesteśmy wyłącznymi dystrybutorami kilku hiszpańskich fabryk. Nasz rozwój ukierunkowujemy głównie na poszerzenie oferty w zakresie mebli łazienkowych o ciekawym, niepowtarzalnym wzornictwie, zarówno nowoczesnym jak i klasycznym.

    W swoim działaniu stawiamy na wysoką jakość, funkcjonalność i estetykę - dotyczy to produktów w każdym przedziale cenowym.

    Wielką wagę przywiązujemy również do profesjonalnej obsługi i doradztwa. Kompetentni  i doświadczeni sprzedawcy podchodzą do każdego klienta indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oferujemy Państwu kompleksową obsługę – rozpoczynając od  profesjonalnego zaprojektowania łazienki, a kończąc na dostarczeniu zamówionych towarów „pod drzwi”.

Remontując dom, mieszkanie, łazienkę itp. z pewnością  warto do nas zaglądnąć.

Realizujemy wszelkie możliwe zamówienia i pomysły.

Serdecznie zapraszamy!

Tenera

22.03.2010

Aranzacje Tenera

Aranżacje Tenera   Aranżacje Tenera   Aranżacje Tenera

Copyright © F.H.U. Delin